• O mnie
Farby wołały do mnie od dzieciństwa.

Co kilka lat miałam z nimi krótkie spotkania, jednak za każdym razem zwyciężała moja racjonalna część. Zarządzanie dużym zespołem ludzi, życie nastawione na cel, ambitne zadanie, rywalizację i ciągłe sprawdzanie siebie. Taka byłam do czasu, aż moja dusza nie upomniała się o mnie. Zapukała dość mocno przez zdrowie. Wtedy wszystko zaczęło się zmieniać. Moje priorytety odwróciły się o 180 stopni. Odpuściłam pracę po kilkanaście godzin dziennie i zaczęłam pracę nad sobą.

JZM1621mini.jpg

JZM1937mini(1).jpg
 
 
 
 
 
 


Wchodząc coraz głębiej we własny rozwój, zaczęłam odkrywać siebie na nowo.

Postanowiłam robić to co czuję i to co płynie z mojego serca. Farby znowu zawitały w moim życiu, jako sposób na wyrażanie tego, co jest we mnie i odczytywanie tego, co przynosi energia Wszechświata. Podczas malowania zanurzam się w niej całkowicie, w jej przepływie i w tym co mi chce przekazać. Często mam wrażenie, że obraz maluje się sam, a ja jestem tylko narzędziem Wszechświata w wyrażaniu jego ekspresji.

 

 

 

 

 

 

 

Fascynuje mnie eksperymentowanie z różnymi technikami i materiałami.

Nie chcę przywiązywać się do jednej metody i zamykać w jakimkolwiek szablonie. Daje mi to niesamowite poczucie wolności. Uwielbiam płynną strukturę farby, która jest totalnie nieprzewidywalna. Pozwalam jej swobodnie płynąć, z pokorą wyostrzając to co chce mi przekazać. Moja kontrola polega na słuchaniu serca, w tym co mam robić. Często oznacza to, że zamiast złapać za farby wyciszam się pozwalając napłynąć dobrej energii. Ja zmieniam się codziennie, a moje farby, tak jak moje życie, płyną, z moją akceptacją tego co przynoszą. Jednego dnia to lekka wiosna, innego  pragnienia i emocje. Każdy obraz jest cząstką mnie. Jednak to Ty drogi odbiorco, widzisz je swoimi oczami i swoim sercem. Czasem poczujesz to, co chciałam przekazać, a innym razem jedynie wzmocnię uczucia, które w Tobie drzemią. W obu przypadkach mam nadzieję, że zatrzymasz się na moment i poczujesz to, co płynie z Twojego serca.