• Opieka nad produktem


Dziękuję z serca za zakup stworzonego przez mnie dzieła.


Żaden z moich produktów nie jest produkowany masowo i jako taki musi być traktowany życzliwe. Tak jak ja dokładam wszelkich starań do uzyskania najwyższej jakości w mojej twórczości, tak samo głęboko wierzę, że i nabywający, z należytą starannością i szacunkiem, zaopiekuje się zakupionym produktem. Właściwa opieka jest niezbędna do tego, aby Twoje dzieło sztuki zachowało swój urok i wartość. Zalecenia te mają na celu jedynie pomóc Ci i opierają się na moim doświadczeniu i osądzie.

Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności, gdyż ta może prowadzić do odkształceń i zniszczenia dzieła. Wszystkie obrazy są zabezpieczone przed działaniem UV, jednak żadne zabezpieczenie nie daje 100%- owej gwarancji, więc właściwa ekspozycja spowolni naturalne starzenie produktu. 

Produkty o wysokim połysku chroń przed zarysowaniem u uszkodzeniami mechanicznymi, co pozwoli w utrzymaniu wartości artystycznych produktu. Utrzymuj swoje obrazy w czystości, regularnie je odkurzając suchą szmatką. Do czyszczenia należy używać tylko ściereczek z bawełny lub micro fibry oraz środków przeznaczonych do pielęgnacji lakierów poliuretanowychi lub żywicy ( w zależności od powłoki ).Używając tych produktów uważaj na to, żeby robić to delikatnie co uchroni Cię przed zarysowaniem. 

Eksponuj produkt tylko wewnątrz budynków Upewnij się, że wszelkie haki do zawieszenia są pewnie przymocowane. Duże obrazy przechowywane powinny być wisząc a hakach lub na leżąco w celu uniknięcia wygięcia.