• Obraz Żywica Abstrakcja 90*70cm"Barwy życia"

Symbol: KI022

W procesie wykańczania

4990.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 16.5 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

Obraz malowany (wylewany) barwioną żywicą 

„Barwy życia „

"Mówi się, że kiedy ktoś jest szczęśliwy, wszystko wydaje mu się piękniejsze, a w jego spojrzeniu na świat widać kolory jego duszy." Irene Cao

 

Miłość, radość, szczęście – jaką mają barwę? Czy jest to delikaty róż, subtelny turkus, głęboki granat, a może soczysta zieleń kojarząca się ze spacerami po wiosennej łące?

Zdarzenia powiązane z emocjami, przybierają różne barwy. Te, które obdarzamy naszą atencją, niczym oliwa wypływają na powierzchnię naszego życia. Czasami wiry mieszają barwy kreując niesamowite wydarzenia w naszej codzienności.

Jak cudownie jest zanurzyć się w pełnej palecie kolorów życia, pozwolić sobie z lekkością unosić się w oceanie barw.

 

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany. Możliwość powieszenia w trzech pozycjach (1 poziomo wg zdjęcia – rozstaw 50cm i 2 * w pionie-rozstaw 30cm)
  • Obraz stworzony został przy pomocy barwionej żywicy i metody wylewanej.
  • Boki mają kolor spływającej żywicy dając piękny efekt z każdej strony. Obraz nie wymaga żadnej dodatkowej ramki
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia. 
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża.
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i zawiera drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.
Kształt Prostokąt
Technika malowania Żywica
Rozmiar Duży
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie