• Obraz Żywica Abstrakcja 90*70cm "Pełnia"

Symbol: KI023
9500.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 13 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

Obraz malowany (wylewany) barwioną żywicą 

"Pełnia" FILM POD OPISEM  

To co na wierzchu, przyciąga uwagę. Błyszczy się i świeci. Dosłownie kipi bogactwem i obfitością jak pięknie mieniące się złoto. Jest częścią większej całości, której by bez niej nie było.
Jej dopełnieniem i nieodłączną częścią jest to czego najczęściej nie widzimy. Tajemniczy drugi plan, którego szafirowa głębia skrywa energię zasilającą to, co skrzy się na wierzchu. Tańcząc ze sobą i przenikając się wzajemnie tworzą stan równowagi i pełni, złoty środek.

 Patrząc na ten obraz drogi Gościu, masz szansę zastanowić się co zasila Twoją warstwę zewnętrzną. Możesz spojrzeć w głąb siebie. We własną duszę. Może dzięki połączeniu ze sobą samym, będziesz mógł poczuć jeszcze pełniej harmonię, między tym co wewnątrz, i tym co na zewnątrz 

 

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany. Możliwość powieszenia we wszystkich pozycjach(  2x poziomo – rozstaw 50cm i 2x w pionie-rozstaw 30cm)
  • Obraz stworzony został przy pomocy barwionej żywicy i metody wylewanej.
  • Boki mają kolor spływającej żywicy dając piękny efekt z każdej strony. Obraz nie wymaga żadnej dodatkowej ramki
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia. 
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża.
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i zawiera drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.

 

Kształt Prostokąt
Technika malowania Żywica
Rozmiar Duży
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie