• Obraz Tusz alkoholowy Abstrakcja Ø70cm "Narodziny"

Symbol: KI019
1900.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 6 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

"Narodziny"

Czasem wydaje się nam. Że życie jest nudne i monotonne, że już nic nas nie czeka….. I wtedy zupełnie nieoczekiwanie, jak kosmiczna eksplozja powodująca narodziny nowej gwiazdy, dzieje się coś , co zupełnie zmienia nasze życie ….. Rodzimy się na nowo, a wraz z nami, rodzi się nasze otoczenie, rodzą się nowe emocje, uczucia , potrzeby i doświadczenia.

 

A może to Ty jesteś tą gwiazdą dla drugiej istoty drogi Gościu?

Energia tego obrazu może pomóc na nowo odkrywać radość życia, nowe doświadczenia i emocje.
We wspólnym rytmie dusz , serc i ciał.

 

 

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany.
  • Obraz stworzony został przy pomocy tuszu alkoholowego i metody wylewanej oraz powietrza. Dodatkowo zastosowałam złote olejne linie, które są wtopione w lakier. Istnieje możliwość zastosowania tych linii dodatkowo na lakierze, na życzenie kupującego.
  • Boki obrazu mają kolor ściekającego tuszu.
  • W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami, promieniowaniem UV oraz w celu nadania mu elegancji i połysku, cały obraz pokryty został specjalnym lakierem
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża.
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia.  
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i może zawierać drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.  

Kształt Okrągły
Technika malowania Tusze
Rozmiar Duży
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie