• Obraz Akryl Abstrakcja ∅50cm "Tęsknota"

Symbol: KI017
1600.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 3.1 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

"Tęsknota"

„Istnieje taki niewidzialny kraj, równoległy, nieprecyzyjny, niematerialny świat, do którego czasami trafia każdy z nas. Nazywa się „Tęsknota”. Przekręcamy klamkę, by tam wejść, za każdym razem, gdy ktoś, kogo kochamy, odchodzi. Zanim utkniesz w tej strefie mroku, musisz nauczyć się podejmować mądre decyzje w trudnych momentach emocjonalnych, aby móc wyjść z labiryntu  i zrozumieć, że tęsknota to tylko część życia, nie sposób na nie”

Tęsknota- kto z nasz jen nie czuł….Temu silnemu uczuciu towarzyszą inne, wcale nie słabsze. Mieszają się wzajemnie i przenikają. Nierzadko gwałtownie i dynamicznie jak jakaś kosmiczna turbulencja  I tak jak ona, może nas wprowadzić w ciemne przestrzenie, tak równie dobrze może nam pomóc wznieść się wyżej .

Im większe w człowieku wewnętrzne rozbicie, poczucie własnej słabości, niepewności i lęk, tym większa tęsknota za czymś, co go z powrotem scali, da pewność i wiarę w siebie.

Energia w tym obrazie może pomóc nam zauważyć całość . Zobaczyć, że mimo rozbicia w tym uczuciu od nas samych zleży jak podejdziemy do niego. Życie polega na podejmowaniu decyzji, stawianiu jednej stopy za drugą i wydostaniu się z tych osobistych labiryntów.

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany.
  • Obraz stworzony został przy pomocy płynnych farb akrylowych i metody wylewanej.
  • Boki mają kolor farby spływającej z niego w trakcie malowania. 
  • W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami, promieniowaniem UV oraz w celu nadania mu elegancji i połysku, cały obraz pokryty został specjalnym lakierem.
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża.
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia.  
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i zawiera drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.

Kształt Okrągły
Rozmiar Średni
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie