• Obraz Akryl Abstrakcja 25x35cm „Połączenie”

Symbol: KI008

Rozmiar: 35 x 25 cm

500.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

"Połączenie"

A może to w ogóle pieprz powoduje, że ludzie są tacy zapiekli, a od octu robią się skwaszeni, a od rumianku tak im gorzko w środku,  a od cukierków i tym podobnych rzeczy dzieci są takie słodkie. Żeby tylko ludzie o tym wiedzieli! może by ich tak nie skąpili...Lewis Carroll (z książki Alicja w Krainie Czarów)

Tak jak kręgosłup łączy naszą głowę ze wszystkimi częściami naszego ciała, tak w tym obrazie widzimy drzewo, które swoim pniem łączy korzeń z koroną. Turkus przelewa się z fioletem, a wszystkie komórki łączą się za pomocą rdzenia w jedną całość. Tak jak korona nie istnieje bez korzeni, tak i my jesteśmy kontynuacją naszych przodków. I choć często narzekamy na poprzednie pokolenia, to bez nich nie byłoby nas, bez tego co udało się im osiągnąć, nie bylibyśmy na tym etapie rozwoju. W podziękowaniu dla naszych korzeni…

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany.
  • Można go również postawić (np. na komodzie). Służy do tego specjalny stojak, który jest dołączony do obrazu jako prezent.
  • Obraz stworzony został przy pomocy płynnych farb akrylowych i metody wylewanej.
  • Boki mają kolor farby spływającej z niego w trakcie malowania.  
  • W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami, promieniowaniem UV oraz w celu nadania mu elegancji i połysku, cały obraz pokryty został specjalnym lakierem.
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża. 
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia.  
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i zawiera drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.  

Zobacz film nakręcony podczas wylewania tego obrazu 


Kształt Prostokąt
Technika malowania Farby akrylowe
Rozmiar Mały
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie