• Obraz Akryl 35x25cm „Wesoły Reksio”

Symbol: KI005

Rozmiar: 35 x 25 cm

990.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

„Wesoły Reksio” Film poniżej 

Rozpocznij od początku... a później patrz, póki nie poczujesz do końca: wtedy przestań patrzeć i zabierz ze sobą ....najpiękniejsze chwile dzieciństwa.

To co płynie drogi Gościu z tego obrazu, to radość z bycia tu i teraz. Energia tej niewinnej, spontanicznej zabawy. Codzienność może być lekka i przyjemna, jeżeli pozwolimy sobie w taki sposób ją poczuć. Być może wibracja kolorów tego obrazu pozwoli i Tobie obudzić swoje wewnętrzne dziecko.

Ten wesoły piesek, przypominający naszego ukochanego Reksia, rodem z Bielska Białej, świetnie nadaje się jako prezent dla naszych milusińskich. W łagodny sposób wprowadzi naszą pociechę w świat bajek i sztuki jednocześnie. Kto wie, może nawet kiedyś zachęci do sięgnięcia po farby i wypróbowania tej techniki.

Kraina czarów. Energia zabawy, radości i spontaniczności

 

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany.
  • Można go również postawić (np. na komodzie). Służy do tego specjalny stojak, który jest dołączony do obrazu jako prezent.
  • Obraz stworzony został przy pomocy płynnych farb akrylowych i metody wylewanej. 
  • Boki mają kolor farby spływającej z niego w trakcie malowania.   
  • W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami, promieniowaniem UV oraz w celu nadania mu elegancji i połysku, cały obraz pokryty został specjalnym lakierem. 
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża.
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia.  
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i zawiera drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.  

 

Zobacz film nakręcony podczas wylewania tego obrazu 

 


Kształt Prostokąt
Technika malowania Farby akrylowe
Rozmiar Mały
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie