• Obraz Akryl 30x20cm „W nurcie życia”

Symbol: KI007

Rozmiar: 30 x 20 cm

590.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność jedna sztuka
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 990 804

Zostaw telefon

" W nurcie życia"

To piękny mały obrazek, na którym dużo się dzieje. Tak jak w życiu, są zawirowania, ale jest i spokój. Można w nim zobaczyć zarówno nurt rzeki, jak i burzliwy ocean. Głębia została uzyskana poprzez wieloetapowe naprzemienne wylewanie farb i lakieru. Poprzez szafirową wodę można niemalże zobaczyć dno tej głębiny. Na tych ciekawych wodach umieściłam statek, który tak jak my w nurcie życia, przepływa przez różne wody. Jest stabilny i wydaje się bezpiecznie omijać wszelkie wiry.

Energia przygody płynąca z tego obrazu pozwala obudzić ciekawość i uwagę, skupioną na zdarzenia, które pojawiają się na naszej drodze. Szczypta adrenaliny, którą można poczuć oglądając ten obraz, zachęca do działania i pokonywania zawirowań, które pojawiają się w naszym życiu. Hej przygodo……woła do nas ten obraz. 

Działanie, ciekawość i przygoda niechaj Cię porwą w swój wir

  • Dzięki puszkowemu haczykowi, powieszony obraz przylega do ściany.
  • Można go również postawić (np. na komodzie). Służy do tego specjalny stojak, który jest dołączony do obrazu jako prezent.
  • Obraz stworzony został przy pomocy płynnych farb akrylowych i metody wylewanej.
  • Boki mają kolor farby spływającej z niego w trakcie malowania.  
  • W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami, promieniowaniem UV oraz w celu nadania mu elegancji i połysku, cały obraz pokryty został specjalnym lakierem.
  • Obraz powstał na zabezpieczonej wcześniej płycie MDF o grubości 18 mm, w celu zagwarantowania większej stabilności podłoża.
  • Tonacje kolorystyczne w malowanych obrazach zmieniają się w zależności od  oświetlenia. Obrazy mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć ze względu na ustawienia monitora. Są też znaczne różnice w barwach  zdjęć w zależności od oświetlenia  obrazu w trakcie ich robienia.  
  • Obraz jest wykonywany ręcznie i zawiera drobne nierówności wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
  • Światło i wilgoć są najgorszymi wrogami malarstwa, więc pamiętaj o tym wybierając miejsce ekspozycji obrazu. Ustaw go z dala od światła, zwracając szczególną uwagę, aby nie powiesić go naprzeciw okien. Innymi miejscami, których należy unikać to okolice kominka ze względu na temperaturę oraz pomieszczenia o dużej wilgotności.  
Kształt Prostokąt
Technika malowania Farby akrylowe
Rozmiar Mały
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie